Top      
Frequently Asked Questions | Şile Silver, Jewelry Manufacturer & Wholesaler


FAQ


Genel Sorular

Satışınız sadece toptan mı?

Evet, yalnızca ticari müşterilere, toptan satış yapmaktayız.

Sitenizde kredi kartı ile ödeme yapmak güvenli mi?

Sitemiz güvenliğiniz açısından 128-bit RapidSSL ile şifrelenmektedir. Sadece ödeme sayfamızda değil kişisel bilgilerinizi girmiş olduğunuz sayfalarda da tarayıcınızın adres çubuğunda bir kilit sembolü bulunmaktadır. Bu sembol, kredi kartı bilgilerinizin ve diğer kişisel verileriniz üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin güvencesidir.

Sizinle nasıl iletişim kurabilirim?

İletişim sayfamızdaki mesaj formu yada info@silesilver.com üzerinden, 0(212) 517 6945 no'lu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Takıların kararmaması için ne yapılmalıdır?

Gümüş oksijen ve diğer bazı kimyasal maddelerle etkileşime girerek oksitlenebilmekte, kararabilmektedir. Fakat oksitlenen gümüşün çeşitli sıvı çözeltilerle yada ilaçlı temizleme bezleriyle temizlenmesi mümkündür. Ürünlerinizin kararmasını geciktirmek için ürünleri paketleyerek hava ile temasını mümkün olduğunca engellemelisiniz. Ayrıca rodyum, rose gibi kaplama uygulanmış ürünler, sade ürünlere göre daha geç kararmaktadır.

Sitenizdeki ürün resimlerini kullanabilir miyim?

Ürün resimlerini kullanmak için bize hangi mecralarda ve ne amaçla kullanılacağı bilgisini info@silesilver.com mail adresine göndererek izin almanız gerekmektedir.

Üyelik

Sitenize üye oldum, neden giriş yapamıyorum?

Üyeliğiniz onaylanmadan sisteme giriş yapamaz, ürün fiyat bilgilerine ulaşamazsınız. Üyeliğiniz genellikle 1-2 saat, en geç 24 saat içerisinde incelenerek, onay sonucu e-mail adresinize gönderilir.

Üyelik aktivasyon işlemi neden gerekli?

Ticari olmayan üye başvurularının elenerek fiyatlara ulaşmalarının engellenmesi, gerektiğinde web sitemizi kullanarak kendi müşterilerinizden de sipariş alabilmeniz içindir.

Sipariş

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Aşağıdaki yöntemlerden dilediğinizle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz:
  • Havale/EFT
  • Kredi Kartı
  • Western Union / Money Gram

Siparişimin hazırlanması ne kadar sürer?

Siparişinizdeki ürünlerin tamamının stoklarımızda mevcut olması durumunda; siparişiniz 2 iş günü içerisinde paketlenerek, gönderime hazır edilir ve tarafınıza göndereceğimiz e-mail ile ödeme yapmak üzere yönlendirilirsiniz. Siparişinizin hazırlanması, 2 iş gününden daha fazla sürecekse sizinle iletişime geçilecektir.

Ödemeyi ne zaman yapacağım?

Sitemizde görmüş olduğunuz ürün gramları ortalama ve yaklaşık olarak verilmektedir. Ürünlerin net ağırlıkları kullanılan değerli ve yarı değerli taşların özgül ağırlıklarına ve ürün ölçüsüne göre değişebilmekte, dolayısıyla ödemeniz gereken toplam net tutar siparişiniz hazırlanmadan hesap edilememektedir. Siparişleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra, en kısa sürede hazırlanır ve ürünlerin net gramları ile net sipariş tutarı hesaplanarak, göndereceğimiz e-mail ile ödeme yapmak üzere yönlendirilirsiniz.

Teslimat

Siparişimi showroom'dan teslim alabilir miyim?

Siparişinizi showroomdan teslim almak için siparişinizi verirken, teslimat ile ilgili kısımda "showroomdan alacağım" seçeneğini işaretlemeniz yeterlidir. Siparişiniz hazırlanınca teslim almanız için bilgilendirilirsiniz.

Kargom ne kadar sürede elime ulaşır?

Ödemeniz onaylandıktan sonra siparişiniz en hızlı şekilde kargoya verilir. Yurtiçi gönderileriniz saat 16.00'ya kadar tarafımıza ulaşan ödemelerinizde aynı gün kargo şirketine verilerek 1-2 iş günü içerisinde teslim edilmesi sağlanmaktadır. Uluslararası gönderilerimiz ise ödemenizin onaylanmasını takip eden işgünü kargoya verilerek, uzaklığa bağlı olarak 2 ila 5 iş günü arasında adresinize teslimat yapılmaktadır.

Siparişimi hangi kargo firmasıyla göndereceksiniz?

Eğer başka bir firma tercihiniz olmaz ise uluslararası gönderilerimizi DHL, Türkiye içindeki gönderilerimizi ise Sürat Kargo aracılığıyla gerçekleştirmekteyiz.Get to Know
Contact Us
FAQ
About Us

Wildcard SSL Certificates
Categories
Contact Us
Yeniçeriler Rd. Abidin Daver St. No: 6/B Beyazıt - İstanbul, Turkey

+90 212 517 69 45

info@silesilver.comTürkçe English Русский Română
©1991-2017 ŞILE KUYUMCULUK IML. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI. All rights reserved.